Apkures sistēmas - apkures katlu katalogs

Automātiskie apkures katli

Automātiskie apkures katli

Apkures katli paredzēti darbam automātiskajā režīmā uz granulām vai oglēm, pieejamas apkures katlu versijas ar iespēju kurināt ar malku vai oglēm ārkārtas situācijās ( ja ir beidzies pamatkurināmais katla darbībai automātiskajā režīmā). Piedāvātajā apkures katlu klāstā ir pieejami modeļi ar jaudu no 10 kW līdz 630 kW. Apsildāmā platība līdz pat 6300 m2.

apkure

Tradicionālie apkures katli

Tradicionālie apkures katli

Apkures katli paredzēti darbam tradicionālajā režīmā uz malku vai oglēm. Piedāvātajā apkures katlu klāstā ir pieejami modeļi ar jaudu no 7 kW līdz 350 kW. Kā arī piedāvājumā ir apkures katlu modeļi, kuri paredzēti kurināšanai ar salmiem ķīpās vai ruļļos. Apsildāmā platība līdz pat 3500 m2.

apkure Apkures Sistēmas
apkure

Granulu degļi

Granulu degļi

Pilnībā automatizēti granulu degļi PellasX ar automātiku un padeves mehānismu ir labākais risinājums tiem, kuri plāno nomainīt dīzeļdegvielas vai gāzes apkuri uz granulu apkuri. Piedāvājumā plašs jaudu diapazons no 5 kW līdz 350 kW. Apsildāmā platība līdz pat 3500 m2.

apkure

Apkures sistēmu aprīkojums

Apkures sistēmu aprīkojums

Piedāvājam apkures sistēmu aprīkojumu - Wilo ūdensapgādes, cirkulācijas un dziļurbuma sūkņus, Esbe regulācijas armatūru, radiatorus, Dražice kombinētos boilerus, viensienu un izolētos dūmvadus, Aermax gaisa maisītājus un Guard gaisa aizkarus.

Latvijas Reitingi